خرید ، مشخصات و قیمت دستگاه کش‌ لس IM30

68,000,000تومان
مالیات 68,000,000تومان
کد محصول: IM30
موجودی در انبار
تعداد بازدید 167

توضیحات محصول

دستگاه کش‌ لس IM30

دستگاه کش‌لسIM30

دستگاه کش لس یا کیوسک بانکی

دستگاه کش لس یا کیوسک بانکی مانند یک خودپرداز عمل می کند با این تفاوت که پرداخت وجه نقد را ندارد. تمامی عملیات های وازیر به شماره حساب، کارت به کارت، پرداخت قبض ها، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بلیط، تغییر رمز کارت و رمز دوم، دریافت موجودی حساب و … توسط دستگاه کش لس انجام پذیر است.

این روزها کمتر کسی با خود پول نقد حمل می کند و بیشتر معاملات توسط عملیات کارت به کارت یا کارتخوان‌ها انجام می شود. از این رو دستگاه های کیوسک بانکی میتوانند خدمات قابل توجهی به افراد ارائه دهند.
بیشتر افراد برای امنیت و سرعت بخشیدن به امور مالی، از کارت های بانکی جهت انجام فعالیت های روزمره خود استفاده می کنند. بنابراین برای فرهنگ سازی در راستای عدم استفاده از اسکناس دستگاه کش لس یا خودپرداز غیرنقدی به بازار عرضه شدند. این دستگاه با نام های دیگر مانند کیوسک دیواری، کیوسک بانکی، کیوسک غیرنقدی و خودپرداز غیرنقدی شناخته می شود.
دستگاه کش لس معاف از مالیات است، سریعا نصب می شود، کار با آن بسیار ارحت است، ابعاد کوچکی دارد و قادر به انجام عملیات در مدت زمان کوتاهی است.

دستگاه کش لس TECHNO IM30

در حال حاضر دستگاه کش لس TECHNO IM30 تنها نمونه آکبند و جدید موجود در بازار است. سایر دستگاه هایی که میبینید نمونه های قدیمی‌تر و یا دست دوم میباشد. از جمله ویژگی های مهم این مدل از دستگاه های کش لس میتوان به امکان نصب نرم افزارهای اندرویدی، اسکن بارکد دوبعدی و سه بعدی، اتصال به اینترنت از طریق کابل وwifi … اشاره کرد.

دستگاه کش لس TECHNO IM30 دارای استانداردهایی نظیر PCI 5.x، IP65 و IK09 است که قابلیت انجام تراکنش های بانکی را با سرعت و امنیت بالاتری دارد.

دستگاه کش لس TECHNO IM30 مناسب برای:

⦁ بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
⦁ سازمان ها و ارگان های عمومی
⦁ کلینیک ها و بیمارستان ها
⦁ فروشگاه ها وکلیه اصنافی که تراکنش بالایی دارند

مشخصـــات فنـــــی دستگاه کش‌لسIM30

درآمد دستگاه کش لس

کارمزد دستگاه کش لس همانند دستگاه خودپرداز است. سود حاصل از تراکنش های انجام شده به صورت ماهیانه به حساب صاحب دستگاه واریز می شود.
میزان کارمزد انجام تراکنش ها برای صاحب دستگاه 50% محاسبه می شود که به قرار زیر است:
⦁ کارمزد برای خرید هر شارز توسط مشتری : 100 تومان
⦁ کارمزد انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر از 1000 تومان تا 1000000 تومان: 300 تومان
⦁ کارمزد انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر از 1000000 تومان تا 2000000 تومان: 420 تومان
⦁ کارمزد انتقال وجه از کارتی به کارت دیگر از 2000000 تومان تا 3000000 تومان: 540 تومان


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی