شارژر و آداپتور دستگاه کارتخوان


حالت نمایش:
نمایش سریع

شارژر 7210

(0)
180,000تومان

 شارژر 7210شارژر آداپتور مخصوص دستگاهای 7210 با کیفیت و دوام عالی این شارژر  به با بالاترین کیفیت به دست پذیرندگان محترم خواهد رسیدکارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام..

نمایش سریع

شارژر S58 فابریکی تکی

(0)
185,000تومان

 شارژر S58 فابریکی تکی شارژر -S58 فابریکی تکی (مخصوص اتصال به باتری غول) کارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام می شود. توصیه میکنیم جهت بهره  و..

نمایش سریع

شارژر S58 2A

(0)
180,000تومان

شارژر S58 2A کارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام می شود. توصیه میکنیم جهت بهره  وری بهتر و سلامت باتری دستگاه خود از شارژر های اصلی و اورجینال استفاده کنید...

نمایش سریع

شارژر اورجینال پکس s90 فابریکی تکی

(0)
260,000تومان

شارژر اورجینال پکس s90 فابریکی تکیکارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام می شود. توصیه میکنیم جهت بهره  وری بهتر و سلامت باتری دستگاه خود از شارژر های اصلی و اورجینال است..

نمایش سریع

شارژر اورجینال پکس جدید S58 G3

(0)
270,000تومان

شارژر اورجینال پکس جدید S58 G3 کارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام می شود. توصیه میکنیم جهت بهره  وری بهتر و سلامت باتری دستگاه خود از شارژر های اصلی و اورجینال استفاده کنید...

نمایش سریع

کلگی شارژر با تبدیل ME31

(0)
89,000تومان

کلگی شارژر با تبدیل  ME31 مناسب دستگاه های S910 G2 7210  کارتخوان های سیار و بی سیم معمولا توسط یک باتری تغذیه می شوند که این باتری پس از مدتی نیاز به شارژ شدن برای فعالیت مجدد دارد. این امر توسط آداپتور ها و شارژر های مختص این کار بسته به نوع باتری دستگاه انجام می شود. توصیه میکنیم جهت بهره  وری بهتر و سلامت باتری د..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)