برد دستگاه کارتخوان

حالت نمایش:
نمایش سریع

برد آنتن S90

(0)
1,300,000تومان

برد آنتن S90 (برد B)تعمیرات دستگاه کارت‌خوان سیار گاهی دشوارتر از همیشه می‌شود و زمانی که دستگاه بر اثر شوک الکتریکی یا در اثر رسیدن آب و رطوبت به قسمت‌های حساس برد دچار آسیب‌های جدی به برد اصلی دستگاه می‌شود و دیگر آنتن‌دهی ندارد، مسلما نیاز به تعویض این قطعه حساس را دارد. برد دستگاه کارت‌S90، همانطور که در تصاویر می‌بینید، با قطعه‌ی آنتن همراه شد..

نمایش سریع

برد اصلی s910

(0)
1,500,000تومان

برد اصلی s910 تعمیرات دستگاه کارت‌خوان سیار گاهی تخصصی‌تر و پیچیده‌تر می‌شود و نیاز به شرکتی با حضور متخصص ترین افراد برای تعمیر این دستگاه پیچیده وجود دارد. شرکت اطلس پرداخت قطعات حساسی همچون برد اصلی کارت‌خوان پکس اس۹۱۰- Mainboard Pax s910 تعمیرات دستگاه کارت‌خوان را با مهارت کافی انجام می‌دهد...

نمایش سریع

برد باتری تک سلول 4A

(0)
28,000تومان

برد باتری تک سلول 4A هر دستگاه پوز فروشگاهی سیار یا کارتخوان بیسیم توان خود را از یک پک باتری لیتیومی میگیرد. باتری کارتخوان انواع متنوعی دارد که از لحاظ تکنولوژی باتری معمولا لیتیوم یون Li-Ion و لیتیوم پلیمر Li-Po هستند و در پکهای تک سلولی و دو سلولی عرضه میشوند. پک باتری کارتخوان علاوه بر باتری دارای یک برد محافظ و یک کانکتور هم هست که باتری را ب..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)